ARKIVFOTO 2014 af Lars Hedegaard- - Se RB 16/2 2016 10.00. Østre Landsret har besluttet, at eftersøgt for drabsforsøg på Lars Hedegaard skal beskyttes af navneforbud. (Foto: Bax Lindhardt/Scanpix 2016)
Talsmænd – kvinder kommer ikke på tale – for en herboende muhamedansk gruppe af influencere finder fornøjelse i at kalde mig “DF Lars Hedegaard”. De tror åbenbart, at der er point at hente ved at beskylde nogen for at have med Dansk Folkeparti at gøre.
Det glæder mig, at Muhameds herboende mænd er så dumme som snot, for det er over ti år siden, at det betød offentlig udskamning at være forbundet med Dansk Folkeparti.
Efter at DF for ti år siden besluttede at rette ind og blive søde, gider få bruge tid på at hænge dem ud for noget.
Danmark mangler stadig et parti, der åbent bekender sig til anti-islam. Som vil lukke af for enhver indvandring af muslimer, som vil forbyde opførelsen af moskeer og nedrive de eksisterende. Som vil arrestere enhver, der viser numser i “bøn” på Rådhuspladsen, og som vil forbyde enhver manifestation af Allah-lydighed – så som muhamedansk uniformering.
Det vil Dansk Folkeparti mig bekendt ikke, og jeg skal derfor frabede mig at blive slået i hartkorn med dem.